Plieno lakštų padengimai
PUR
PVC
PVDF
Matpoliesteris
Poliesteris
Padengimo storis
 50  175  27  30  27
Atsparumas aplinkos sąlygoms
geras tenkinamas labai geras  geras tenkinamas
Atsparumas korozijai
labai geras labai geras geras geras tenkinamas
Atsparumas temperatūrai
120 60 120 120 120
Apdirbimas geras labai geras geras tenkinamas tenkinamas
Atsparumas žemai temperatūrai
-15 +10 -10 -10 -10

CINKAS
Cinko sluoksnio storis: 275gr/m2 / 350gr/m2
Lakšto storis: 0,50 mm
Ši danga tinka tiems profiliuotiems lakštams, kurių išorei nekeliami ypatingi reikalavimai.

ALUCINKAS
Alucinkas yra metalu dengta plieninė medžiaga, skirta pastatų dengimui. Paviršius padengtas aliuminio ir cinko lydiniu. Lakštas gali būti profiliuojamas ir formuojamas pastato komponentų paviršiniam dengimui. Lakšto paviršius yra blizgantis metalinis, bet laikui bėgant įgauna pilkšvą apnašą. Paviršius padengiamas polimeru, siekiant naudojimo metu išvengti dėmių atsiradimo ir palengvinti formavimą.

POLIESTERIS
Padengimo storis: 0,027 mm
Lakšto storis: 0,45 mm / 0,50 mm
Poliesterio padengimas dėl savo lygaus ir švelnaus paviršiaus ypač tinka vidaus apdailai, bet taip pat tinka išorės sienų ir stogų dangoms. Šiam padengimui teikiama 10 metų garantija.

MATPOLIESTERIS
Padengimo storis: 0,030 mm
Lakšto storis: 0,50 mm
Matpoliesteris atsparus klimato poveikiui ir korozijai. Jo paviršius matinis – neblizga. Šis padengimas dažniausiai naudojamas stogo dangoms. Šiam padengimui teikiama 15 metų garantija.

PUR
Padengimo storis: 0,050 mm
Lakšto storis: 0,50 mm
PUR yra labai geras padengimas, atsparus ekstremalioms aplinkos sąlygoms ir ypač korozijai, dėl to labai tinka naudoti stogų dangoms ir fasadų apdailai. Jis atsparus ultravioletiniams spinduliams, dėl to spalva neišblunka. Labai ilgalaikis padengimas, atsparus temperatūrų svyravimui. Šiam padengimui teikiama 25 metų garantija.

Plastizolis (PVC)
Padengimo storis: 0,175 mm
Lakšto storis: 0,50 mm
Plastizolį galima naudoti pastatų išorės ir vidaus apdailai. Jis labai atsparus korozijai ir gana atsparus aplinkos poveikiui. Padengti plastizoliu lakštai lengvai formuojami, su jais patogu dirbti. Šis padengimas dažniausiai naudojamas profiliuotoms stogų dangoms. Šiam padengimui teikiama 10 metų garantija.

PVDF (PVF2)
Padengimo storis: 0,027 mm
Lakšto storis: 0,50 mm
PVDF ypatingai rekomenduojamas pastatų apdailai, kai keliami ypač griežti reikalavimai spalvos stabilumui ir atsparumui aplinkos sąlygoms. Šis padengimas atsparus korozijai, neblunka. Dažniausiai jis naudojamas sienų ir fasadų apdailai. Šiam padengimui teikiama 10 metų garantija.

Grįžti į pagrindinį meniu