EuroFala sistema gali būti naudojama įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai.

Sistema patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas. Svarbiausios fibrocemenetinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras funkcijų.

Lakštų tipai

corrugated-standrad-s[1]Standartinius lakštus prieš montavimą reikia apdirbti, todėl juos galima pritaikyti dengiant naujus ar atnaujinamus, modernizuojamus stogus.
corrugated-CoHo-s[1]CO/HO lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose jau yra paruošti montuoti. Jais siūloma dengti tik naujus stogus.

Minimalus stogo šlaito nuolydis visiems fibrocementiniams gaminiams daugiau nei 12 laipsnių.

Tecniniai duomenys (EuroFala)

Cembrit

Žaliavos ir sudėtis

Lakštai „EuroFala“ susideda iš keletos medžiagos sluoksnių, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuota plokštė įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra: kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Lakštų montavimo aksesuarai

Stogo kraigo ir kraštų, bei fasadų kampų apsaugai naudojami fibrocementiniai užbaigimo elementai. Taisyklingas, rekomendacijas atitinkantis lakštų „EuroFala“ montavimas atliekamas naudojant gamintojo rekomenduojamus tvirtinimo sraigtus medinėms arba plieninėms konstrukcijoms su tarpinėmis ir kepurėlėmis.

Lakštų montavimas

Standartinių lakštų montavimas gana paprastas: laikantis montavimo instrukcijoje pateiktų rekomendacijų, atitankami lakštų kampai nupjaunami ir išgręžiamos montavimo skylės. Lakštų CO/HO prieš montavimą papildomai paruošti nereikia. Lakštai tvirtinami 2 ir 6 bangos viršutinėse dalyse (pagal montavimo kryptį). Atstumai tarp grebėstų, naudojamų montuoti skirtingų ilgių lakštus:
625 mm ilgio = 475 mm (tvirtinama prie dviejų grebėstų);
1250 mm ilgio = 1100 mm (tvirtinama prie dviejų grebėstų);
1875 mm ilgio = 862,5 mm (tvirtinama prie trijų grebėstų);
2500 mm ilgio = 1175 mm (tvirtinama prie trijų grebėstų).

Priešgaisrinis saugumas

Lakštai „EuroFala“ išbandyti degumo testu ir įvertinti aukščiausia AI ugniai atsparumo klase. Medžiagos iš fibrocemento yra nedegios bet kurioje gaisro fazėje.

Vandens nepralaidumas

Fibrocementinių gaminių sudėtis garantuoja labai gerą lakštų „Eurofala“ atsparumą tokiems cheminiams junginiams, kaip, pavyzdžiui, druskos, kalio karbonato, amoniako, chloro. Tai leidžia juos naudoti statant tokius objektus, kuriems taikomi ypatingi reikalavimai, pavyzdžiui, tvartus, kiaulides, vištides, šaldymo kameras, druskos sandėlius, galvaninių elemntų saugyklas, chemijos pramonės įmones ir kitus pastatus

Garantija
Sumontuotiems pagal gamintojo rekomendacijas firbrocementiniams lakštams „Eurofala“ suteikiama 15-os metų garantija.
Banguotųjų lakštų dažymui suteikiama 5-erių metų garantija.

Beasbestinis šiferis „Eternit Baltic“

 

Grįžti į pagrindinį meniu