Stogo langai padarys patalpą šviesesne ir jaukesne. Įmontavus stogo langą patalpos atrodys visiškai kitaip. Apskaičiuota, kad stogo langai įleidžia šviesios 40 proc. daugiau, negu vertikalūs langai.

Stogo langai sumontuojami gerokai greičiau ir jų įrengimui reikia mažiau medžiagų negu tipiniam vertikaliam langui, stogo langai projektuoti taip, kad bet kokiu oru žmogus galėtų stebėti lauką, o mansardoje būtų šilta ir jauku. Net uždarius stogo langą, patalpos vėdinamos.

Velux stogo langai

Velux stogo langai – tai plačios galimybės. Norėdami sukurti unikalią aplinką, geresnį šviesos ir erdvės pojūtį svetainėje, vaikų ar vonios kambaryje, laiptinėje ar virtuvėje, galite rinktis atskirą langą ar langų grupę, skirtingų modelių derinį. Reikiamas langų skaičius priklauso nuo patalpos dydžio ir formos, o modelis – nuo patalpos paskirties:

GZL. Paprastas ir patogus stogo langas su vyriais vidurinėje dalyje. GZL konstrukcijai būdingos visos pripažintos VELUX ypatybės, pavyzdžiui, patogi viršuje įtaisyta skersinė rankena. Varčią galima apversti 180 laipsnių kampu ir lengvai valyti langą. Modelio GZL viršuje įrengta lengvai naudojama vėdinimo sklendė su stilinga aliuminio apdaila. GZL-B patariama naudoti jei neįmanoma sumontuoti lango optimaliame aukštyje ir tik apatinė rankena gali būti pasiekiama.

 

 

GGL. Puikios kokybės ir dizaino VELUX stogo langai su vyriais vidurinėje lango dalyje.Tai populiariausi VELUX stogo langai. Viršutinėje lango dalyje esanti sklandžiai ir lengvai naudojama skersinė rankena, todėl po langu lieka apsčiai vietos baldams. Be to, lange yra įrengta unikali „easy-lock“ vėdinimo sklendė, kurios pagalba kambarį galima vėdinti lauko oru.

 

 

GGL Integra. Nuotolinis valdymas – komfortas ir patogumas.GGL INTEGRA – elektriniu būdu valdomas GGL ir GGU variantas – idealus pasirinkimas, kai langas įmontuojamas nepasiekiamoje vietoje arba tais atvejais, kai Jūs siekiate ypatingo komforto ir patogumo. Šis variantas turi visus GGL ir GGU stoglangių privalumus, įskaitant galimybę valdyti rankiniu būdu, kad būtų galima paprastai valyti ir naudoti. Papildomą komfortą suteikia lietaus jutiklis užtikrinantis, kad nukritus pirmąjam lietaus lašui langas automatiškai užsidarys.

 

 
GGU – baltas poliuretano paviršius saugo tvirtą klijuotos medienos šerdį.Jaukaus dizaino GGU modelio langai nereikalauja prieūižros ir gali būti naudojami visur, ir ypatingai drėgnose patalpose, pavyzdžiui vonios kambaryje ar virtuvėje.  

VELUX tarpinės – sandarus sujungimas stogui

Neišsiskiriančios, ant stogo užleidžiamos tarpinės patikimai ir sandariai sujungia langą su stogu bei užtikrina saugų ir veiksmingą lietaus vandens nutekėjimą.

EDW – tarpinė skirta stogams, dengtiems banguota danga, kurios profilio aukštis (bendras storis) yra iki 120mm, EDW naudojama montuojant pavienius langus.

EDS – tarpinė skirta stogams, dengtiems lygia stogo danga, kurios storis yra iki 16mm (2x8mm), EDS naudojama montuojant pavienius langus.

Kombi tarpinės – didesnės galimybės
VELUX Kombi sprendimai – tai subtili išorė, tačiau įspūdingas vidus. Jums tereikia nuspręsti, kiek langų ir kaip juos grupuoti pageidaujate, ir galite būti tikri, kad VELUX tarpinių sistemą galima pritaikyti visiems Jūsų norams. EKS tipo tarpinės skirtos lygiai stogo dangai, kurios storis iki 16mm (2x8m). EKW tarpinės skirtos banguotai stogo dangai, kurios storis iki 120mm.

ROTO stogo langai

Grįžti į pagrindinį meniu