index5-1-1dKad Jūsų namas išliktų sveikas, jis turi „kvėpuoti“, sukurdamas puikias sąlygas ten gyvenantiems žmonėms. Teisingai ventiliuojamas namas metams bėgant nepraras savo vertės!

Stogo dalis, kurią ne visada pastebi paprasta su statybomis nesusidūrusi akis, yra vadinama ventiliaciniais kaminėliais. Kaip nurodo ir dalyko pavadinimas, ventiliaciniai stoge įmontuojami kaminėliai turi aiškią funkciją – suteikti kokybišką ventiliavimą.

Mat po renovuojamo stogo danga susikaupia drėgmės kondensatas – jam išgarinti kaip tik ir yra reikalingi šie ventiliaciniai stogo kaminėliai. Pro juos yra išgarinama nereikalinga drėgmė. Jeigu ventiliaciniai kaminėliai to nepadarytų – kiltų rizika dėl nepageidaujamų pūslių stogo dangoje susidarymo, apskritai sumažėtų bendras stogo dangos ilgalaikiškumas.

Siūlome:
– įvairių tipų ir spalvų, kokybiškus VILPE ventiliacinius kaminėlius. Tinka visų tipų profiliuotoms, lygioms plieninėms, čerpinėms, bituminėms stogo dangoms.
– ventiliatorius, ventiliacines čerpes plieninėms RUUKI stogo dangoms, šildymo katilų, viryklių, radijo, televizijos antenų praėjimai per stogą ir kt.

VILPE ventiliacijos elementų privalumai:
– susideda iš visų būtinų ventiliacijos elementų, reikalingų šiuolaikiniam namui normaliai funkcionuoti;
– gaminami vienuolikos standartinių spalvų;
– yra bendro dizaino;
– juos paprasta montuoti – nereikalingi specialūs įgūdžiai ir instrumentai;
– elementai atsparūs aplinkos ir UV spindulių poveikiui ir korozijai;
– galima montuoti vertikaliai ant įvairaus nuolydžio stogų.
– bendras, šiuolaikinis VILPE VENT elementų dizainas ir spalvų gama suteikia Jūsų namo stogui užbaigtumo įspūdį.


Grįžti į pagrindinį meniu